• Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest najskuteczniejszą metodą wychowania czytelnika – człowieka samodzielnie myślącego, posiadającego wiedzę i umiejętność jej poszerzania, kulturalnego, etycznego, z wyobraźnią. Otwierając książkę i zabierając malucha
    Relacja 2015-10-04, 18:41 | autor: iwona wal
  • W czerwcu odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole.
    Relacja 2015-10-04, 18:25 | autor: iwona wal
  • Pięcioosobowa delegacja dzieci udała się do Samorządowego Przedszkola w Zagórzanach na XIV Międzyprzedszkolną Olimpiadę Sportową Przedszkolaków pod hasłem „Sport i zabawa to fajna sprawa”
    Relacja 2015-06-28, 12:03 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Dziecka zaraz po śniadaniu dzieci samodzielne wykonały pióropusze i po wymalowaniu twarzy wyruszyły w indiańskim szlakiem w poszukiwaniu skarbu. W trakcie zabawy przedszkolaki poznały zwyczaje Indian, ozdobiły wigwam oraz wykonały naszyjniki.
    Relacja 2015-06-28, 12:02 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Rodziny dzieci zaprezentowały montaż słowno muzyczny i wystawiły bajkę pt. ”O wilku i siedmiu koźlątkach”.
    Relacja 2015-06-28, 12:00 | autor: iwona wal