• Reprezentacja przedszkola wzięła udział w XIII PRZEDSZKOLNYM SPOTKANIE Z TRADYCJĄ pod hasłem „Już owoców pełen kosz„
    Relacja 2015-10-26, 20:07 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Domu Ludowym w Bystrej dzieci pomagały przy kiszeniu kapusty oraz wysłuchały kilku ludowych przyśpiewek.
    Relacja 2015-10-11, 20:55 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu gościliśmy stolarza, tatę Kacpra i Mikołaja, który wspólnie z przedszkolakami zbudował karmnik dla ptaków oraz ławeczkę na plac zabaw.
    Relacja 2015-10-11, 20:53 | autor: iwona wal
  • Już po raz kolejny przedszkole odwiedzili członkowie koła PZW „Miasto Gorlice”. W trakcie spotkania dzieci miały okazje posłuchać ciekawostek o rybach oraz pogłębić wiedzę na temat środowiska naturalnego. Wielka atrakcją okazały się akcesoria wędkarskie:
    Relacja 2015-10-04, 19:31 | autor: iwona wal
  • Przedszkolaki z grupy starszej własnoręcznie przygotowały pyszną owocową sałatkę. Przyrządzenie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu.
    Relacja 2015-10-04, 19:07 | autor: iwona wal