• Delegacja dzieci wzięła udział w XII Przedszkolnym Spotkaniu z Tradycja pod hasłem „U Kowala” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Szymbarku.
    Relacja 2014-11-03, 17:59 | autor: iwona wal
  • 15 października dzieci wzięły udział w spotkaniu z policjantem. Funkcjonariusz przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zaprezentował akcesoria policyjne. Uwieńczeniem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu.
    Relacja 2014-10-15, 19:39 | autor: iwona wal
  • "Malowała jesień w parku wszystkie liście, na czerwono, na brązowo, żółto i złociście".
    Relacja 2014-10-15, 19:35 | autor: iwona wal
  • Taki spacer to dobra okazja do rozbudzenia zainteresowań przyrodniczych, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych małych dzieci.
    Relacja 2014-10-15, 18:30 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu odbyło się spotkanie z członkami Koła PZW „Miasto Gorlice”, podczas którego dzieci poznały ciekawostki o rybach oraz podstawowy sprzęt wędkarski. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał gipsową rybkę do samodzielnego pomalowania.
    Relacja 2014-10-01, 17:30 | autor: iwona wal