• W ramach akcji „Góra Grosza ” została przeprowadzona zbiórka monet w przedszkolu. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Łącznie zebraliśmy około 220 zł.
    Relacja 2015-01-27, 17:40 | autor: iwona wal
  • 5 grudnia dzieci w przedszkolu odwiedził św. Mikołaj. Przedszkolaki przedstawiły wiersze i piosenki przygotowane specjalnie dla zacnego gościa. Najmilszą chwilą dla każdego dziecka było otrzymanie prezentu i krótka osobista rozmowa ze św. Mikołajem.
    Relacja 2014-12-10, 19:03 | autor: iwona wal
  • Zgodnie z ludowa tradycja dzieci wróżyły sobie jaka czeka je przyszłość. Było lanie wosku, zabawa z butelka, pantofelek. Wróżbom towarzyszyły tańce i słodki poczęstunek.
    Relacja 2014-12-10, 19:00 | autor: iwona wal
  • Pełna humoru historia powolnego Żółwika Bogdanka, który postanawia zmierzyć się w wyścigu ze sprytnym i bardzo szybkim Zającem. Wydaje się, że Żółw nie ma szans na zwycięstwo, ale ... Adaptacja sceniczna wiersza dla dzieci, ubarwiona zabawnymi dialogami
    Relacja 2014-11-03, 18:06 | autor: iwona wal
  • Udział w XI Plenerze Plastycznym Jesienno literackim.
    Relacja 2014-11-03, 18:04 | autor: iwona wal