• W przedszkolu gościliśmy aktorów teatru Art-re z Krakowa z przedstawieniem „Kwiat Paproci”. Legenda głosi, że ten, kto kwiat paproci znajdzie, stanie się szczęśliwy i bogaty. Młody chłopak Jacuś usłyszawszy legendę, postanawia odnaleźć kwiat. Uparty
    Relacja 2015-02-26, 09:36 | autor: iwona wal
  • „Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Niech się bawią duzi, mali Zgromadzeni na tej Sali”
    Relacja 2015-01-27, 19:12 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Babci i Dziadka w sali Dom Ludowego w Bystrej odbyła się uroczysta akademia, podczas której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne oraz wystawiły inscenizacje bajki pt. „Śpiąca Królewna”.
    Relacja 2015-01-27, 19:00 | autor: iwona wal
  • Pani Jadwiga pracownik Nadleśnictwa Gorlice podczas spotkania opowiedziała dzieciom o pracy leśnika oraz przedstawiła prezentację multimedialną o zwierzętach leśnych. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał wyjątkowe upominki.
    Relacja 2015-01-27, 18:33 | autor: iwona wal
  • Nareszcie przyszła do nas zima, a w raz z nią możliwość zabaw na śniegu. Największą przyjemność sprawiło dzieciom lepienie bałwana.
    Relacja 2015-01-27, 17:50 | autor: iwona wal