• W przedszkolu odbyły się warsztaty pt. „Czarowanie i elektryzowanie” opierające się na przeprowadzaniu doświadczeń i eksperymentów.
    Relacja 2015-04-29, 18:03 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania dzieci obejrzały prezentacje multimedialna na temat najczęściej występujących zagrożeń dla życia i zdrowia, które mogą pojawić się w najbliższym otoczeniu. Przedszkolaki uczyły się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz utrwalały numery
    Relacja 2015-04-29, 18:02 | autor: iwona wal
  • W kwietniu dzieci wzięły udział w realizacji programu edukacyjnego ”Akademia misia Haribo. Dzieci poprzez kreatywna zabawę poznały tajemnice Układu Słonecznego. A na zakończenie zbudowały pojazd kosmiczny.
    Relacja 2015-04-29, 18:00 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania dzieci usłyszały wiele cennych informacji i ciekawostek z życia pszczół, dowiedziały się jak powstaje miód. Miały przyjemność przymierzyć strój pszczelarza oraz obejrzeć przybory, których używa w swojej codziennej pracy.
    Relacja 2015-04-29, 17:50 | autor: iwona wal
  • Z ogromnym przejęciem i przyjemnością przedszkolaki wystąpiły dla mieszkańców wsi w Domu Ludowym w Bystrej. Podczs spotkania dzieci śpiewały piosenki, zadawały zagadki o zwierzętach oraz wystawiły teatrzyk pt.” O pszczółce co szczęścia szukała”
    Relacja 2015-04-29, 17:47 | autor: iwona wal