• Delegacja dzieci udała się do przedszkola w Ropicy Polskiej na V Miedzyprzedszkolne Potyczki Matematyczne. Podczas spotkania dzieci z gminnych Przedszkoli bawiły się i rozwiązywały zadania matematyczne.
    Relacja 2015-06-28, 11:59 | autor: iwona wal
    Relacja 2015-05-18, 20:00 | autor: iwona wal
  • Już niedługo część dzieci z przedszkola pójdzie do szkoły. Dlatego, aby przybliżyć dzieciom warunki panujące w szkole maluchy odwiedziły swoich starszych kolegów w klasie. Dzieci zostały bardzo miło przyjęte. Przedszkolaki mogły poczuć się, jak uczniowie
    Relacja 2015-05-17, 08:08 | autor: iwona wal
  • Dzieci udały sie do biblioteki w Zespole Szkół w Bystrej. Spotkanie miało na celu przybliżenie pracy bibliotekarza, a przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania książką.
    Relacja 2015-05-17, 08:06 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania dzieci miały okazję obejrzeć sprzęt ratowniczy, założyć hełm strażacki oraz posiedzieć za kierownicą wozu strażackiego.
    Relacja 2015-05-17, 08:04 | autor: iwona wal