• Podczas spotkania pan leśniczy opowiedział dzieciom o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał upominek.
    Relacja 2016-01-18, 18:39 | autor: iwona wal
  • W naszym przedszkolu roznosił się zapach świątecznych pierniczków, a to za sprawą warsztatów pieczenia i dekorowania ciasteczek, które przeprowadziła dla nas mama Madzi. Przedszkolaki z zapałem rozwałkowywały wcześniej przygotowane ciasto piernikowe
    Relacja 2015-12-15, 18:43 | autor: iwona wal
  • Po raz kolejny dzieci wzięły udział w akcji „Góra Grosza”. Celem na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. W tym roku zebraliśmy
    Relacja 2015-12-15, 18:41 | autor: iwona wal
  • Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki nie kryły zadowolenia z odwiedzin długo oczekiwanego gościa. Święty Mikołaj obdarował każdego prezentem.
    Relacja 2015-12-14, 18:24 | autor: iwona wal
    Relacja 2015-12-14, 18:21 | autor: iwona wal