• Dzieci w przedszkolu odwiedziła Pani podróżnik aby opowiedzieć przedszkolakom o życiu i zwyczajach ludzi mieszkających w Afryce. W trakcie slajdowiska dzieci dowiedziały się również wielu ciekawostek o zwierzętach zamieszkujących tamte tereny.
    Relacja 2016-04-29, 18:44 | autor: iwona wal
  • Pod takim hasłem zespół Aster przeprowadził z przedszkolakami szereg zabaw muzyczno-ruchowych oraz konkursów, mobilizując tym samym dzieci do większej aktywności ruchowej.
    Relacja 2016-02-23, 17:25 | autor: iwona wal
  • Tego szczególnego dnia wnuki dziękując za dobro jakie otrzymują od Babci i Dziadka, zaprezentowały montaż słowno-muzyczny na scenie Domu Ludowego w Bystrej oraz wystawiły bajkę pt. „Jas i Małgosia”.
    Relacja 2016-02-23, 17:24 | autor: iwona wal
  • Dzieci zostały zaproszone na „Jasełka” wystawione przez uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej w Bystrej.Młodzi aktorzy z wielkim oddaniem odegrali sceny biblijne związanie z narodzeniem Jezusa, a piękne recytacje przeplatane były wyjątkowymi kolędami
    Relacja 2016-01-18, 18:43 | autor: iwona wal
  • W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma!
    Relacja 2016-01-18, 18:41 | autor: iwona wal