• Już po raz kolejny przedszkole odwiedzili członkowie koła PZW „Miasto Gorlice”. W trakcie spotkania dzieci miały okazje posłuchać ciekawostek o rybach oraz pogłębić wiedzę na temat środowiska naturalnego. Wielka atrakcją okazały się akcesoria wędkarskie:
    Relacja 2015-10-04, 19:31 | autor: iwona wal
  • Przedszkolaki z grupy starszej własnoręcznie przygotowały pyszną owocową sałatkę. Przyrządzenie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu.
    Relacja 2015-10-04, 19:07 | autor: iwona wal
  • Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest najskuteczniejszą metodą wychowania czytelnika – człowieka samodzielnie myślącego, posiadającego wiedzę i umiejętność jej poszerzania, kulturalnego, etycznego, z wyobraźnią. Otwierając książkę i zabierając malucha
    Relacja 2015-10-04, 18:41 | autor: iwona wal
  • W czerwcu odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole.
    Relacja 2015-10-04, 18:25 | autor: iwona wal
  • Pięcioosobowa delegacja dzieci udała się do Samorządowego Przedszkola w Zagórzanach na XIV Międzyprzedszkolną Olimpiadę Sportową Przedszkolaków pod hasłem „Sport i zabawa to fajna sprawa”
    Relacja 2015-06-28, 12:03 | autor: iwona wal