• Pan Policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja akcesoriów policyjnych oraz możliwość
    Relacja 2015-10-26, 20:20 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu gościliśmy aktorów teatru „Art-re” z Krakowa z adaptacją sceniczną wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”.
    Relacja 2015-10-26, 20:14 | autor: iwona wal
  • Reprezentacja przedszkola wzięła udział w XIII PRZEDSZKOLNYM SPOTKANIE Z TRADYCJĄ pod hasłem „Już owoców pełen kosz„
    Relacja 2015-10-26, 20:07 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Domu Ludowym w Bystrej dzieci pomagały przy kiszeniu kapusty oraz wysłuchały kilku ludowych przyśpiewek.
    Relacja 2015-10-11, 20:55 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu gościliśmy stolarza, tatę Kacpra i Mikołaja, który wspólnie z przedszkolakami zbudował karmnik dla ptaków oraz ławeczkę na plac zabaw.
    Relacja 2015-10-11, 20:53 | autor: iwona wal