• Teatr „Blaszany bębenek wystawił spektakl, w którym bohaterami byli doskonale znane wszystkim dzieciom jak i dorosłym Smerfy. Przedstawienie było energiczne, pełne humoru, a najmłodsi mogli aktywnie uczestniczyć i współtworzyć akcję dziejącą się w
    Relacja 2016-04-29, 18:45 | autor: iwona wal
  • Dzieci w przedszkolu odwiedziła Pani podróżnik aby opowiedzieć przedszkolakom o życiu i zwyczajach ludzi mieszkających w Afryce. W trakcie slajdowiska dzieci dowiedziały się również wielu ciekawostek o zwierzętach zamieszkujących tamte tereny.
    Relacja 2016-04-29, 18:44 | autor: iwona wal
  • Pod takim hasłem zespół Aster przeprowadził z przedszkolakami szereg zabaw muzyczno-ruchowych oraz konkursów, mobilizując tym samym dzieci do większej aktywności ruchowej.
    Relacja 2016-02-23, 17:25 | autor: iwona wal
  • Tego szczególnego dnia wnuki dziękując za dobro jakie otrzymują od Babci i Dziadka, zaprezentowały montaż słowno-muzyczny na scenie Domu Ludowego w Bystrej oraz wystawiły bajkę pt. „Jas i Małgosia”.
    Relacja 2016-02-23, 17:24 | autor: iwona wal
  • Zarządzenie Nr 10/16 Wójta Gminy Gorlice z dnia 20 stycznia 2016 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziału przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Gorlice Na
    Komunikat 2016-02-03, 18:31 | autor: iwona wal