• Tradycyjnie, jak co roku, delegacja przedszkola udała się do w Ropicy Polskiej, aby wzionąć udział w olimpiadzie matematycznej przedszkolaków.
    Relacja 2016-05-28, 14:39 | autor: iwona wal
  • Do przedszkola przyszedł tato Michała i zaprezentował dzieciom grę na bębnach. Wielką atrakcja była możliwość samodzielnego wybijania rytmów.
    Relacja 2016-05-28, 14:37 | autor: iwona wal
  • W maju odbyła się wycieczka do Indiańskiej wioski „Hokka hey” w Kunowej. Dzieci miały możliwość oglądania mini Zoo oraz przejażdżki na konikach. Zapoznany się z zwyczajami plemion. Oglądały oryginalne Tipi Indian z regionu Wielkich Równi. Następnie
    Relacja 2016-05-28, 14:34 | autor: iwona wal
  • Dzieci uczestniczyły w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzonych przez pielęgniarza. W trakcie zajęć utrwaliły numery alarmowe, poznały zasady postępowania i udzielania pomocy w nagłych wypadkach.
    Relacja 2016-05-28, 14:33 | autor: iwona wal
  • Dzieci 5 i 6 letnie wystawiały inscenizacje bajki „Brzydkie kaczątko” przeplecioną piosenką „Kaczuszki” oraz wykonały taniec do utworu „Jezioro Łabędzie”. Swoje umiejętności zaprezentowały młodszym przedszkolakom, uczniom 1 i 2 klasy
    Relacja 2016-04-29, 18:47 | autor: iwona wal