• 21 czerwca przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie w wykonaniu uczniów trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Bystrej. W trakcie spotkania dzieci sześcioletnie miały możliwość poznania przyszłego wychowawcy.
    Relacja 2016-07-06, 11:30 | autor: iwona wal
  • 20 czerwca przedszkolaki udały się do biblioteki. Tam w trakcie spotkania Pani bibliotekarka opowiedział dzieciom o swojej pracy, zapoznała z zasadami zachowania w bibliotece, omówiła wyposażenie oraz zachęciła do korzystania z księgozbiorów.
    Relacja 2016-07-06, 11:21 | autor: iwona wal
  • 9 czerwca w Domu Ludowym w Bystrej dzieci mały możliwość wysłuchania kilku utworów muzycznych w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Szymbarku pod kierunkiem instruktora gry na Keyboardzie z Gminnego Ośrodka Kultury. W trakcie spotkania przedszkolaki poznały podstawowe
    Relacja 2016-07-06, 11:20 | autor: iwona wal
  • 1 czerwca dzieci udały się do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Gorlicach. W trakcie spotkania z strażakami przedszkolaki poznały zadania realizowane przez straż pożarną, sposób alarmowania. Oglądały wozy strażackie, sprzęt do gaszenia pożarów. Dzieci
    Relacja 2016-07-06, 11:16 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Rodziny w Domu Ludowym w Bystrej odbyło się spotkanie z rodzicami. Przedszkolaki zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Licznymi wierszami, piosenkami i tańcami dzieci podziękowały swoim najbliższym za codzienną miłość i troskę.
    Relacja 2016-05-28, 14:40 | autor: iwona wal