• Pani Jadwiga pracownik Nadleśnictwa Gorlice podczas spotkania opowiedziała dzieciom o pracy leśnika oraz przedstawiła prezentację multimedialną o zwierzętach leśnych. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał wyjątkowe upominki.
    Relacja 2015-01-27, 18:33 | autor: iwona wal
  • Nareszcie przyszła do nas zima, a w raz z nią możliwość zabaw na śniegu. Największą przyjemność sprawiło dzieciom lepienie bałwana.
    Relacja 2015-01-27, 17:50 | autor: iwona wal
  • W ramach akcji „Góra Grosza ” została przeprowadzona zbiórka monet w przedszkolu. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Łącznie zebraliśmy około 220 zł.
    Relacja 2015-01-27, 17:40 | autor: iwona wal
  • 5 grudnia dzieci w przedszkolu odwiedził św. Mikołaj. Przedszkolaki przedstawiły wiersze i piosenki przygotowane specjalnie dla zacnego gościa. Najmilszą chwilą dla każdego dziecka było otrzymanie prezentu i krótka osobista rozmowa ze św. Mikołajem.
    Relacja 2014-12-10, 19:03 | autor: iwona wal
  • Zgodnie z ludowa tradycja dzieci wróżyły sobie jaka czeka je przyszłość. Było lanie wosku, zabawa z butelka, pantofelek. Wróżbom towarzyszyły tańce i słodki poczęstunek.
    Relacja 2014-12-10, 19:00 | autor: iwona wal