• W trakcie spotkania dzieci usłyszały wiele cennych informacji i ciekawostek z życia pszczół, dowiedziały się jak powstaje miód. Miały przyjemność przymierzyć strój pszczelarza oraz obejrzeć przybory, których używa w swojej codziennej pracy.
    Relacja 2015-04-29, 17:50 | autor: iwona wal
  • Z ogromnym przejęciem i przyjemnością przedszkolaki wystąpiły dla mieszkańców wsi w Domu Ludowym w Bystrej. Podczs spotkania dzieci śpiewały piosenki, zadawały zagadki o zwierzętach oraz wystawiły teatrzyk pt.” O pszczółce co szczęścia szukała”
    Relacja 2015-04-29, 17:47 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu gościliśmy aktorów teatru Art-re z Krakowa z przedstawieniem „Kwiat Paproci”. Legenda głosi, że ten, kto kwiat paproci znajdzie, stanie się szczęśliwy i bogaty. Młody chłopak Jacuś usłyszawszy legendę, postanawia odnaleźć kwiat. Uparty
    Relacja 2015-02-26, 09:36 | autor: iwona wal
  • „Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Niech się bawią duzi, mali Zgromadzeni na tej Sali”
    Relacja 2015-01-27, 19:12 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Babci i Dziadka w sali Dom Ludowego w Bystrej odbyła się uroczysta akademia, podczas której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne oraz wystawiły inscenizacje bajki pt. „Śpiąca Królewna”.
    Relacja 2015-01-27, 19:00 | autor: iwona wal