• Dzieci udały sie do biblioteki w Zespole Szkół w Bystrej. Spotkanie miało na celu przybliżenie pracy bibliotekarza, a przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania książką.
    Relacja 2015-05-17, 08:06 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania dzieci miały okazję obejrzeć sprzęt ratowniczy, założyć hełm strażacki oraz posiedzieć za kierownicą wozu strażackiego.
    Relacja 2015-05-17, 08:04 | autor: iwona wal
  • W przedszkolu odbyły się warsztaty pt. „Czarowanie i elektryzowanie” opierające się na przeprowadzaniu doświadczeń i eksperymentów.
    Relacja 2015-04-29, 18:03 | autor: iwona wal
  • W trakcie spotkania dzieci obejrzały prezentacje multimedialna na temat najczęściej występujących zagrożeń dla życia i zdrowia, które mogą pojawić się w najbliższym otoczeniu. Przedszkolaki uczyły się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz utrwalały numery
    Relacja 2015-04-29, 18:02 | autor: iwona wal
  • W kwietniu dzieci wzięły udział w realizacji programu edukacyjnego ”Akademia misia Haribo. Dzieci poprzez kreatywna zabawę poznały tajemnice Układu Słonecznego. A na zakończenie zbudowały pojazd kosmiczny.
    Relacja 2015-04-29, 18:00 | autor: iwona wal