• Z okazji Dnia Dziecka zaraz po śniadaniu dzieci samodzielne wykonały pióropusze i po wymalowaniu twarzy wyruszyły w indiańskim szlakiem w poszukiwaniu skarbu. W trakcie zabawy przedszkolaki poznały zwyczaje Indian, ozdobiły wigwam oraz wykonały naszyjniki.
    Relacja 2015-06-28, 12:02 | autor: iwona wal
  • Z okazji Dnia Rodziny dzieci zaprezentowały montaż słowno muzyczny i wystawiły bajkę pt. ”O wilku i siedmiu koźlątkach”.
    Relacja 2015-06-28, 12:00 | autor: iwona wal
  • Delegacja dzieci udała się do przedszkola w Ropicy Polskiej na V Miedzyprzedszkolne Potyczki Matematyczne. Podczas spotkania dzieci z gminnych Przedszkoli bawiły się i rozwiązywały zadania matematyczne.
    Relacja 2015-06-28, 11:59 | autor: iwona wal
    Relacja 2015-05-18, 20:00 | autor: iwona wal
  • Już niedługo część dzieci z przedszkola pójdzie do szkoły. Dlatego, aby przybliżyć dzieciom warunki panujące w szkole maluchy odwiedziły swoich starszych kolegów w klasie. Dzieci zostały bardzo miło przyjęte. Przedszkolaki mogły poczuć się, jak uczniowie
    Relacja 2015-05-17, 08:08 | autor: iwona wal