Spotkanie z Panią Bibliotekarką

W dniu 3 listopada 2016r. do naszego przedszkola przybył niezwykły gość, który na co dzień pracuje w Bibliotece Pedagogicznej w Gorlicach. Owym gościem była pani Małgorzata Janusz-Nowicka która przyjechała do przedszkolaków na zaproszenie pani Marty Stachury - bibliotekarka ZSW w Bystrej. Pani Małgosia przeprowadziła zajęcia warsztatowe w grupie II i III o następującej tematyce:
"Lustereczko, powiedz przecież...", "Książka uczy-bawi-wychowuje" Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, gdyż pani Małgosia czytała utwory literacki oraz przeprowadziła rozmowy i liczne zabawy związane z tekstami. Przedszkolaki wypowiadały się na temat własnych emocji, chętnie uczestniczyły w zabawie z lusterkiem, w którym oglądały własną buzię wyrażając określone uczucia. Na zakończenie dzieci malowały autoportret wyrażający uczucie radości, a prace te znalazły się na wystawie w Bibliotece Pedagogicznej w Gorlicach.
Relacja 2016-11-13, 10:35 | autor: Alfreda Janik